z policejních zápisníků rss


Strana:  1 2 3 4 5 6 7   další »

Zfetovaný řidič

V neděli 18. listopadu krátce před jedenáctou hodinou večer si hlídka strážníků městské policie Praha 8 všimla v Sokolovské ulici podezřelého osobního vozidla, jehož řidič se choval zmateně.

Při vloupání do bytů demolovali interiér

Trojice pobertů skončila v listopadu ve vazbě, škoda na odcizených věcech a na poškození vnitřního zařízení objektů, kams e vloupali, se vyšplhala k téměř milionu korun. Nicméně kriminalisté podezřívají zadržené ze spáchání dalších dvaceti případů a způsobená škoda by se tak mohla vyšplhat až k pěti milionům korun.

Podezřelou tašku na Vinohradské ulici likvidoval pyrotechnik

Ve středu 28. listopadu po sedmé hodině ráno přijali operátoři tísňové linky 112 informaci od kolemjdoucího muže, který oznámil, že u hotelu na Vinohradské ulici se nachází podezřelý předmět. Na místo vyjeli okamžitě policisté a zjistili, že se u oplocení pozemku nalézá igelitová taška s neznámým obsahem, na který se raději ani nepokusili pohlédnout.

Policie hledá svědky smrtelné dopravní nehody.

Ve čtvrtek 29. listopadu osmnáct minut po osmnácté hodině se stala smrtelná dopravní nehoda v Praze 10 na ulici Ruská u křižovatky s ulicí Bělocerkevská.

Chtěl ukrást tašku

Ve středu 21. listopadu ve čtvrt na šest ráno prováděla hlídka strážníků městské policie Praha 10 kontrolní činnost na tramvajové zastávce Strašnická. Při příjezdu tramvajové linky č. 24 si hlídka všimla muže, jak druhému spícímu muži sundával tašku z ramene.

Výtržník z Vršovic

Krátce po poledni ve středu 13. listopadu zalarmovali policii kolemjdoucí občané s tím, že v Moskevské ulici ve Vršovicích neznámý výrostek ohrožuje okolí, křičí a demoluje lavičky

Aby mu uvěřili, pobodal se

Peníze prohrál ve výherních automatech a doma se to bál říct. Šel proto na policii oznámit loupežné přepadení. S několika bodnými ranami na těle. Ty si ale udělal sám.

Rvačka v baru

V pátek 26. října kolem dvacáté hodiny večerní přijali policisté na linku tísňového volání oznámení o napadení v suterénu baru v Praze 3.

Chtěl osm milionů, teď mu hrozí deset let

Dojít si vybrat osm milionů v hotovosti z účtu na přepážku banky? to moc klientů bankovních ústavů nedělá. S jedním takovým ale měli čest v jedné z bank v Praze 2 v pondělí 15. října. Teď po něm usilovně pátrají kriminalisté.

Řídila pod vlivem alkoholu

V sobotu 27. října kolem jedenácté v noci zastavili policisté v ulici Jana Želivského v Praze 3 řidičku ve vozidle Škoda Felicia. Stačila krátká chvilka, aby bylo policistům jansé, že paní není úplně střízlivá.

Malý autista nalezen

Pražští policisté pátrali kocnem října po pohřešovaném vietnamském osmiletém autistickém chlapci, který odešel krátce po čtrnácté hodině odpolední z domu na ulici Husinecká na Praze 3 a od té chvíle jej nikdo neviděl.

Nebezpečný lupič se stále hledá

Pražští kriminalisté už od letošního ledna prozatím marně pátrají po osmatřicetiletém muži jménem Boleslav Dubský, který je podezřelý ze spáchání trestného činu loupeže. Skutku se měl dopustit 8. prosince loňského roku kolem šestnácté hodiny na Praze 8 v jednom z domů v ulici Novákových v Libni.

Žádost o spolupátrání

Policisté hledají svědky způsobu zranění muže v linkovém autobusu.

Chyťte zloděje kol

Policie pátrá po dvojici zlodějů kol. Díky kamerovému systému se podařilo krádež zaznamenat a policisté tak znají podobu obou mužů.

Zkopaný strážník skončil v nemocnici

Na tuhle směnu asi strážník - okrskář, o kterém teď bude řeč, asi do konce života nezapomene. V sobotu 29. září v sedm hodin ráno vyšel z budovy ředitelství v Korunní ulici na Vinohradech, právě mu začínala směna. Daleko nedošel.


Strana:  1 2 3 4 5 6 7   další »