Cestovani

Co je Kiwi.com? 

Cestování má v posledních měsících znovu zelenou, a tak se vášniví i ti méně vášniví cestovatelé vydávají znovu za nezapomenutelnými dobrodružstvími. A tím pádem do hry vstupuje znovu portál Kiwi.com, který se mezi lidi dostal jako portál letenek. Je to ale stále ještě místo, kde se zakoupí ty nejvýhodnější letenky, nebo se jedná už o službu zcela jinou, která nabízí cestovatelům trochu jinou nabídku?

Už to nejsou jenom letenky

Jak už bylo zmíněno, portál Kiwi.com se zapsal do povědomí lidí a cestovatelů obzvlášť jako portál nabízející výhodné letenky. Dnes se však jedná o místo, které obecně usnadňuje a zpřístupňuje cestování prakticky pro všechny věkové generace. Nemluvíme jenom o portálu pro koupi letenek, ale také o službě, která spojuje dopravce, poskytuje jedinečné cestovní itineráře a rady, které se jen tak někde nenajdou.

Ale samozřejmě je to stále místo, kde najít výhodné letenky a jízdenky obecně. Ceny za dopravu se zde snižují především díky cestovatelským hackům, a tak mohou cestovatelé alespoň zpáteční letenky či jízdenky získat za lepší ceny, než je běžné. 

Tarify jako komplexní balíčky služeb

V současné době je možné využít i možnost tarifů, což jsou virtuální balíčky služeb, dalo by se říct. Tarify platí pro všechny itineráře, nezávisle na dopravcích, který se k danému itineráři vztahuje. Zatímco pro jeden tarif platí, že je možné získat peníze zpět za zrušení cesty, jiný tarif oplývá zase o něco jinou výhodou, třeba benefitem v podobě cestovního pojištění. 

Záruka na nabízené služby

Za poslední roky se z původního portálu letenek stala taková menší cestovní agentura, dalo by se říct. Jednotlivé tarify, využité letenky nebo itineráře mohou spadat pod záruku společnosti, která je však placenou službou. Na druhou stranu díky záruce se nemusíte stresovat ani zpožděním, ani zrušením cesty – respektive domněnkou, že by vám nikdo nic nevrátil. Díky záruce se peníze zpět získají i za naplnění těchto či podobných scénářů. 

Samozřejmě záruka není to jediné, co nyní Kiwi.com nabízí v rámci svých služeb. Aby bylo cestování ještě pohodlnější, respektive abyste nemuseli na jiných webových stránkách řešit požadavky na cestu, na webu lze vyřešit i zavazadla, jídlo nebo rezervaci sedadel či asistence cestujícím, kteří mají zvláštní požadavky.

Co Je Kiwi
Zdroj: Pixabay.com

Ucelený systém nabízející levnější a snazší cestování

Zatímco dříve se jednalo o portál nabízející levnější cestování, nyní mluvíme spíše o službě, která nabízí nejen výhodnější cestování do zahraničí, ale také jednodušší cestování bez stresu. A to se zejména začínajícím cestovatelům, kteří chtějí poprvé či podruhé vyjet na vlastní pěst, opravdu hodí a především ti to nejvíce ocení, a to nejen v dnešní době, kdy se věci a nařízení mění ze dne na den.

Rate this post

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *