Kde Koupit Levne Letenky
|

Kde koupit levné letenky?

Přestože jsou prázdniny a období dovolených ještě v nedohlednu, s nákupem letenek se na poslední chvíli čekat rozhodně nevyplatí. Pokud chcete sehnat letenky za skutečně výhodnou cenu, je třeba začít s pátráním po levných letenkách s dostatečným předstihem. A abychom vám to pátrání trochu ulehčili, přinášíme vám několik užitečných tipů na vyhledávače letenek.

Používejte letenkové vyhledávače

Jelikož existuje opravdu nepřeberné množství leteckých společností, procházení nabídkou každé z nich je ztrátou času. Ušetřete si hodiny vyhledávání pomocí vyhledávačů letenek. Jednotlivé vyhledávače se mohou lišit funkcemi a možnostmi filtrace výsledků, ale účel plní všechny stejný – pomohou vám najít ty nejlevnější letenky do vybrané destinace. A které vyhledávače jsou ty nejlepší?

Kiwi

Pokud hledáte především nízkonákladové letenky, zamiřte na stránky českého vyhledávače Kiwi.com. Umožňuje například výběr okruhu letišť, ze kterých chcete odletět, či umožňuje do vyhledávání zadat „kamkoliv“ a „kdykoliv“.

Momondo

Dalším skvělým vyhledávačem klasických i nízkonákladových letenek je web Momondo.com. Jeho hlavní výhoda spočívá v zobrazení kalendáře, ve kterém přehledně vidíme nejlevnější letenky pro daný den. Podobně jako Kiwi umožňuje zadat destinaci jako „kamkoliv“.

Pelikán

Pokud je nějaký vyhledávač v tuzemsky skutečně populární, je to Pelikán.cz. Chlubit se může především vyhledávačem levných letenek za akční ceny. Často na něm také naleznete levnější letenky za stejný let než u konkurenčních vyhledávačů.

Letuška

Přestože je Letuška.cz primárně cestovní kanceláří, na webu nabízejí perfektně funkční vyhledávač levných letenek. Užitečné je například vyhledávání bez jasně daného termínu, které nám nalezne ty nejvýhodnější letenky pro danou destinaci.

Honzovy letenky

Pokud se vám nechce procházet nabídky vyhledávačů, zamiřte na Honzovy letenky. Kromě tipů na akční letenky zde najdete například itineráře a spoustu zajímavostí o cestování.

Levne Letenky
Zdroj: Pixabay.com

Zvažte den odletu a příletu

Pokud se vám ani s pomocí vyhledávačů nedaří na daný termín najít levné letenky, zvažte změnu dnů odletu a příletu. Jelikož většina lidí kupuje letenky s termínem kolem víkendu, není divu, že letenky v těchto dnech jsou výrazně dražší. Zkuste tedy vybrat spíše den odletu uprostřed týdne a sami uvidíte, že ceny prudce klesnou.

Přihlaste se k odběru newsletteru

Přestože jen málokoho z nás potěší e-mailová schránka plná newsletterů a reklamních sdělení, právě newsletter leteckých společností či vyhledávačů se vyplatí odebírat. Často totiž obsahují informace o slevových akcích a zlevněných letenkách za opravdu bezkonkurenční cenu. 

5/5 - (1 vote)

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *